Okul guvenligi
Okul giriş çıkış sistemi

Okul turnike sistemi

Mobil Uygulamamızı Biliyor Musunuz?

Okul Güvenliği Mobil uygulaması ile Sekizdesekiz Okul Güvenliği sistemini kullanan kurumların; velileri, personelleri ve öğrencileri kurum giriş – çıkış kayıtlarını inceleyebilir ve kuruma giriş – çıkış yapabilmek için karekod oluşturabilir.

Çağın gereği olmazsa olmazı olan uygulamalar hayatımızın her anında artık mevcut. İhtiyaç duyulan her konuda bir uygulama bize eşlik ediyor. Biz de okul turnike sistemleri için Okul Güvenliği Mobil adında bir uygulama ile güvenliğinizi sağladığımız sistemimiz için hem iletişim platformu oluşturup hem de ihtiyaç duyulan bilgilerin size ulaşmasını sağlamaktayız.

Okul Güvenliği Mobil’ i  IOS için apple store ve ANDROİD için play store dan uygulamayı indirerek kolayca kurulumunu yapabilirsiniz. Bu uygulama ile Okul Turnike Sistemlerini kullanan okullarımızda ki kartını kaybeden ya da o gün unutan öğrenciler ve personel için anlık Karekod oluşturularak Turnikeler den geçiş sağlanabilmektedir.

Uygulama ile velilerimiz öğrencilerinin giriş çıkış kayıtlarını görebilir ve endişelerinden uzak bir gün geçirir. İdareye düşen ise yöneticisi olduğu kurumun güvenliğini sağlamanın yanında ailelerin rahat ve huzurlu olmasının yarattığı PRESTİJİ yaşamaktır.

İndirmek için :

UYGULAMA İÇİNDEN GÖRÜNTÜLER

WordPress gururla sunar Inspiro WordPress Teması geliştiricisi WPZOOM

Whatsapp iletişim hattı
Scan the code